Appianos
A római polgárháborúk. Görögül és magyarul. Ford.: Hahn István. I-II. kötet.
1967 Bp. Akadémiai64. árverés / 12.
Kikiáltási ár: 1 000 Ft Leütési ár: 4 200 FtAzonosító
68069
502+(2)p.+1 kihajt. tk.; 582+(2)p.+1 kihajt. tk. (Görög és latin írók 13.)
Aranyozott, kiadói vászonkötésben, védőborítóval.