Ávedik Lukács
Szabad királyi Erzsébetváros monográfiája
1896 Szamosújvártt Aurora ny70. árverés / 33.
Kikiáltási ár: 6 000 Ft Leütési ár: 6 500 FtAzonosító
66024
1t.+(4)+320+CXXXVIp.+10t.+2 térk. Dedikált példány.
Enyhén sérült gerincű, aranyozott, kiadói vászonkötésben. Aranyozott lapszélekkel. A kötése laza, néhány levél kijár.