Balázsy Ferencz -- Szederkényi Nándor
Heves vármegye története. I-IV. kötet.
Eger Érseki Lyceum65. árverés / 28.
Kikiáltási ár: 12 000 Ft Leütési ár: 34 000 FtAzonosító
62939
XI+331p.; XVI+504p.;XIX+483p.; XIX+507p.Lapszámozáson belül számos egészoldalas táblával és szövegközti illusztrációval.
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben.