Berkeszi István, dr.
Temesvár sz. kir. város kis monographiája
1900 Temesvár Uhrmann ny64. árverés / 45.
Kikiáltási ár: 600 Ft Leütési ár: 600 FtAzonosító
62496
(4)+202+(16)p.+1t. (kihajt.)+1 kihajt. térkép.
Sérült, összefirkált, kiadói papírborítóban.