Bölöni György
Az igazi Ady
1934 Paris Atelier130. árverés / 47.
Kikiáltási ár: 8 000 Ft Leütési ár: 17 500 FtAzonosító
83660
Gilt contemporary cloth.
385+(3)p.+24t.
Aranyozott, korabeli vászonkötésben. Szép példány.