(Chelucci, Paolino) Paulinus S. Josephus Lucensis
Orationes...
1746 Budae Typis Veronicae Nottensteinin134. árverés / 37.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft Leütési ár: 4 000 FtAzonosító
93093
Hozzákötve: (Politi, Alessandro) Politus, Alexandrus: Orationes... Budae, 1746. Typis Veronicae Nottensteinin. XXXII+240p. Kétszínnyomású címlappal.
XLVIII+330+(12)p. Kétszínnyomású címlappal.
Kopott aranyozású, korabeli bőrkötésben.