Éble Gábor
A Harruckern és a Károlyi család. Genealogiai tanulmány.
1895 Bp. Hornyánszky151. árverés / 37.
Kikiáltási ár: 4 000 FtAzonosító
97272
Gilt, original cloth.
1t.+(2)+82p.+4t.+3 mell. (kihajt.) Lapszámozáson belül 2 egészoldalas táblával.
Dombornyomású címerrel díszített, aranyozott, kiadói vászonkötésben.