A mű címe Fidibusz. VIII. évf. 1-52. szám [egybekötve]. 1912 Bp., (Nap ny.) Későbbi félvászon-kötésben. 104. árverés / 134. Kikiáltási ár: 8 000 Ft Leütési ár: 15 000 Ft Kedvencekhez ad Paulini Béla által szerkesztett, gazdagon illusztrált élclap.