Juhász Kálmán
Két kolozsmonostori püspökapát a XVI. században
1933 Cluj--Kolozsvár Minerva151. árverés / 73.
Kikiáltási ár: 3 000 FtAzonosító
97278
Original paper.
24p. Dr. Hirschler József pápai prelátusnak dedikált példány. (Erdélyi tudományos füzetek. 62. sz.)
Kiadói papírborítóban.