A' Magyar Tudós Társaság' évkönyvei. Második kötet. [1832-1834.]
1835 Budán M. Kir. Egyetem74. árverés / 87.
Kikiáltási ár: 16 000 Ft Leütési ár: 26 000 FtAzonosító
67699
A második osztály tanulmányainak szerzői között szerepel Vörösmarty Mihály és Bugát Pál is. A két színezett rézmetszet bogarakat, négy kőnyomat növényeket, egy pedig lepkéket ábrázol.
2t. (Imre János rézm. arcképe+Karacs metszett díszcímlapja)+(10)+100+(2)+326p.+13t. (8 rézmetszet, ebből 2 színes+5 színes kőnyomat)
Enyhén kopottas, korabeli vászonkötésben.