Miskolc város fametszetű látképe a helyi csizmadia céh mesterlevelén.
153. árverés / 369.
Kikiáltási ár: 100 000 FtAzonosító
100577
A látkép alatti szöveg piros betűkkel nyomtatva, díszes iniciáléval. Az okirat Rákóczki János nevére szól. A teljes nyomtatvány díszes, zöld keretben. A lapot egy vándorkönyv tartalmazza (Miskolc, 1866. Rácz Ádám ny., kopottas félvászon-kötésben).
Mérete: 130 x 435 (390 x 520) mm.
View of Miskolc. Woodcut.