A Tizenhármak bűnpere. Sajtó alá rendezte Dr. Lengyel Zoltán -- Dr. Landler Jenő.
1904 Bp. Légrády testvérek ny136. árverés / 75.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft Leütési ár: 5 000 FtAzonosító
93889
Az 1904-es vasúti sztrájk vezetőinek, az ún. "tizenhármas bizottság" tagjainak perét két védőügyvéd szemszögéből leíró kötet.
Slightly worn, gilt, original cloth.
XXIV+490p.
Kopott aranyozású, kiadói vászonkötésben.