67. árverés Helyszín ECE City Center, 1051 Budapest, Bajcsy-Zsilinszky út 12. Bemutató helye Központi Antikvárium, 1053 Budapest, Múzeum krt. 13-15. Az aukció tételei 601 – 606-ig. Összes tétel: 606 darab. 601 601 (Zay Sámuel) Magyar mineralógia avagy az ásványokról való tudomány, melly A' Természet első Világának eddig esméretes minden-féle Szüleményeit Magyar Nyelven terjeszti előnkbe. 1791 Komáromban (Wéber S. P.) Kikiáltási ár: 18 000 Ft Leütési ár: 50 000 Ft 602 602 Zboray Ernő Tizenöt év Jáva szigetén 1936 Bp. (Kir. M. Természettud. Társ.) Kikiáltási ár: 1 600 Ft Leütési ár: 1 600 Ft 603 603 Zempléni Antal A magyar teniszsport rövid története 1942 Bp. ((Merkantil ny.)) Kikiáltási ár: 1 600 Ft Leütési ár: 1 600 Ft 604 604 Zsakó Gyula Egy XVIII. századi napló 1944 Kolozsvár (Erdélyi Múzeum-Egy) Kikiáltási ár: 800 Ft Leütési ár: 800 Ft 605 605 Zsilinszky Mihály, dr. Csongrádvármegye története. I-III. rész. Bp. ((Wodianer ny.)) Kikiáltási ár: 3 000 Ft Leütési ár: 15 000 Ft 606 606 Pogány, Móric Dreams of an architect. With a preface by Max Reinhardt. Leipsic - Berlin - Vienna (E. Huebsch) Oldalszámozás Első oldal « Első Előző oldal ‹‹ … Oldal 3 Oldal 4 Oldal 5 Oldal 6 Jelenlegi oldal 7