12 röpirat. Antisemitikus havi folyóirat. [I. évfolyam] VII-XII. füzet.
1881 Bp. ny.n78. árverés / 80.
Kikiáltási ár: 15 000 Ft Leütési ár: 24 000 FtAzonosító
69685
Szerkesztője Istóczy Győző, a múlt századi antiszemita mozgalom vezéralakja volt. Lakatos bibliográfiája mindössze egyetlen évfolyamának 12 füzetét ismeri, tudomásunk szerint három évfolyama jelent meg. Rendkívül ritka.
280p.
Korabeli félvászon-kötésben. Lakatos: 3950.