12 röpirat. Antisemitikus havi folyóirat. I-XII. füzet. I-II. kötet [egybekötve].
Bp. ny.n123. árverés / 33.
Kikiáltási ár: 30 000 Ft Leütési ár: 120 000 FtAzonosító
81638
Teljes első évfolyam. Szerkesztője Istóczy Győző, a múlt századi antiszemita mozgalom vezéralakja volt. Lakatos bibliográfiája mindössze ezt 12 számot ismerte (tudomásunk szerint 1891-ig jelent meg).
Enyhén kopottas, korabeli félvászon-kötésben. Slightly worn contemporary half cloth. Lakatos: 3950.