Az osztrák térképész, kiadó atlasza, a Schauplatz der fünf Theile der Welt 830 -- a címben jelzettel ellentétben csak európai -- lapot tartalmazott. Bécsben jelent meg 1789 és 1806 között. Darabunk három áttekintő lapot, valamint nagyrészt kelet-európai (cseh, román, orosz és bolgár) térképeket tartalmaz.
Restaurált pergamenkötésben, modern megkötő szalaggal. Fragment of Reilly's Schauplatz der Welt. 39 maps (mostly from Eastern Europe) in restored vellum.