A 48/49-iki agg honvédek menedékházának emlékkönyve
(Bp.) (Rigler József Ede.)112. árverés / 55.
Kikiáltási ár: 10 000 Ft Leütési ár: 17 000 FtAzonosító
78323
136+(3)p. Lapszámozáson belül számos egészoldalas táblával.
Aranyozott, kiadói vászonkötésben.