A 48/49-iki agg honvédek menedékházának emlékkönyve
(Bp.) (Rigler József Ede.)132. árverés / 109.
Kikiáltási ár: 5 000 Ft Leütési ár: 6 500 FtAzonosító
92193
Worn, gilt original cloth.
136+(23)p. Lapszámozáson belül számos egészoldalas táblával.
Kopott aranyozású, kiadói vászonkötésben.