A 60 éves magyar rendőrség 1881-1941. Szerk.: Borbély Zoltán és Dr. Kapy Dezső.
1942 Bp. Halász64. árverés / 206.
Kikiáltási ár: 2 000 Ft Leütési ár: 3 000 FtAzonosító
62512
600+(180)p.+27t.
Aranyozott, kiadói vászonkötésben.