Abauj-Torna vármegye. Szerk.: Molnár Endre.
1935 Bp M.V.M. Kiadóhiv.151. árverés / 1.
Kikiáltási ár: 4 000 FtAzonosító
99387
Gilt, original cloth. Spine gilt worn.
339p.+10t. (Magyar városok és vármegyék monografiája. XVII.)
Aranyozott, kiadói vászonkötésben. A gerinc aranyozása enyhén megkopott.