ABC. ősszeállitotta Gyula bácsi.
H.n. ny.n74. árverés / 1.
Kikiáltási ár: 10 000 Ft Leütési ár: 10 000 FtAzonosító
67513
Színes ábécéskönyv, lithographált ábrákkal, verses szöveggel.
6t.
Javított gerincű, színes, rajzos, kiadói félvászon-kötésben. Az elülső kötéstábla alsó sarka sérült.