Ábrahám Ernő, P.
A csudaszarvas
1926 (Bp.) Pallas66. árverés / 1.
Kikiáltási ár: 3 000 Ft Leütési ár: 5 000 FtAzonosító
67100
240p.+37t. Jaschik Álmos illusztrációival.
Aranyozott gerincű, festett, kiadói félvászon-kötésben, védőtokban.