Ábrányi Kornél, id.
Képek a mult és jelenből
1899 Bp. Pallas85. árverés / 1.
71439
(4)+244p.
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. A gerinc felső peremén kis sérüléssel.