Ábrányi Kornél, ifj.
Nemzeti Ideál
1898 Bp Légrády151. árverés / 51.
Kikiáltási ár: 6 000 FtAzonosító
55071
Contemporary cloth. Spine gilt.
XXXI+(1)+404p. (Magyarország közélete az ezredik évforduló korszakában. II.)
Aranyozott gerincű, korabeli vászonkötésben.