Ábray Károly
Magyarország 1848-49-ben. Regényes korrajz. I-IV. kötet [két kötetben].
1869 Pest Kertész142. árverés / 87.
Kikiáltási ár: 10 000 FtAzonosító
95668
Spine gilt, contemporary half cloth.
200+233p.; 228+205p.
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben.