Abrichtungs-Reglement für die kaiserl. königl. Genie-Truppen. 1853.
1853 Wien kaiserlich-königliche Hof- und Staatsdruckerei146. árverés / 206.
Kikiáltási ár: 50 000 FtAzonosító
97870
Worn gilt, contemporary half cloth.
XVI+208p.+XVII kihajt. mell.
Kopott aranyozású, korabeli félvászon-kötésben.