Acsády Ignácz, dr.
Magyarország Budavár visszafoglalása korában
1886 Bp. Méhner Vilmos63. árverés / 2.
Kikiáltási ár: 1 800 Ft Leütési ár: 5 000 FtAzonosító
67871
334+(2)p.
Aranyozott gerincű, korabeli, félvászon-kötésben.