Adam Edmondné (Lamber Juliette)
A magyarok hazája. Jogositott magyar kiadás.
1885 Bp. Révai Testvérek138. árverés / 1.
Kikiáltási ár: 3 000 FtAzonosító
94452
Slightly worn contemporary cloth
(4)+231+(1)p.
Kopottas, korabeli vászonkötésben.