Ádám Gerzson
Nagykőrösi Athenas
1904 Nagykőrösön Ottinger K.ny.65. árverés / 5.
Kikiáltási ár: 1 600 Ft Leütési ár: 4 000 FtAzonosító
63149
318+(2)p.
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben, az eredeti borító bekötve. Részben felvágatlan példány.