Adoma-tár. Magyar népadomák, élczek és furcsa ötletek gyüjteménye.
1871 Pest Heckenast Gusztáv97. árverés / 99.
Kikiáltási ár: 5 000 Ft Leütési ár: 5 000 FtAzonosító
74702
XV+272p.
Kopottas, korabeli vászonkötésben.