Ady Endre
Az Illés szekerén. --- legujabb versei.
1909 Bp. Singer és Wolfner110. árverés / 1.
Kikiáltási ár: 15 000 Ft Leütési ár: 44 000 FtAzonosító
77878
171+(5)p. Első kiadás.
Aranyozott, kiadói vászonkötésben.