Ady Endre
Az Illés szekerén. --- legujabb versei.
1909 Bp. Singer és Wolfner112. árverés / 1.
Kikiáltási ár: 8 000 Ft Leütési ár: 8 000 FtAzonosító
78113
171+(5)p. Első kiadás.
Enyhén kopottas, aranyozott, kiadói vászonkötésben.