Ady Endre

Az uj Hellász

1920 Bp. Amicus

128. árverés / 2.

Kikiáltási ár: 8 000 Ft
Leütési ár: 8 000 Ft
83037

Az első levélen Reiter László, a kiadó alapító-tulajdonosa autográf soraival: "Hálás köszönettel a szíves közreműködésért. 1920. okt. 1. Reiter László".

110p. "A cimlapot, kötést és a kezdőbetüket Kozma Lajos tervezte. Készült 1400 számozott példány legfinomabb antiqua papiroson." Darabunk a 211. számot viseli.
Aranyozott, kiadói vászonkötésben. Körülvágatlan példány. A gerinc kissé kifakult.