Ady Endre
Az uj Hellász
1920 Bp. Amicus62. árverés / 3.
Kikiáltási ár: 1 600 Ft Leütési ár: 12 000 FtAzonosító
60442
110p. "A cimlapot, kötést és a kezdőbetüket Kozma Lajos tervezte. Készült 1400 számozott példány legfinomabb antiqua papiroson." Ez a 178. számú példány.
Aranyozott, kiadói vászonkötésben. Körülvágatlan példány.