Ady Endre
--- válogatott versei
1921 Bp. Pallas95. árverés / 13.
Kikiáltási ár: 5 000 Ft Leütési ár: 9 500 FtAzonosító
73985
234p.+8t. (Jaschik Álmos feliratos hártyapapírral védett, színes rajzai) Számozott (47./100), merített papírra nyomtatott példány.
Díszesen aranyozott, kopottas gerincű, kiadói bőrkötésben. Felül aranymetszéssel díszítve. A kötéstáblák enyhén megvetemedtek.