Ady Endre
Versek
1899 Debreczen Hoffmann és Kronovitz77. árverés / 4.
Kikiáltási ár: 200 000 Ft Leütési ár: 320 000 FtAzonosító
69567
A címlapon Ady aláírásával és bejegyzésével: "1916. V. I. Szanatóriumban." (Ld. az előző tételt.) A költő első megjelent kötete. Rendkívül ritka. Korabeli vászonkötésben, aranyozott lapszélekkel. Az eredeti borító bekötve. Another rare edition with the same note on the original paper cover as on that of the preceding lot.
(8)+68p. Első kiadás.
Contemporary cloth binding, edges gilt.