[Ágai Adolf] Forgó bácsi
--- képes könyve. Versek és mesék. 24 finoman szinezett képpel.
Bp. Singer és Wolfner110. árverés / 166.
Kikiáltási ár: 5 000 Ft Leütési ár: 14 000 FtAzonosító
77699
(34)p. 12 egészoldalas, színes képpel.
Festett, színes, kiadói félvászon-kötésben. A hátsó tábla alján kis sérüléssel.