Ágai Adolf (Porzó)
Por és hamu. Barátim s jó embereim emlékezete.
1892 Bp Athenaeum112. árverés / 113.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft Leütési ár: 8 500 FtAzonosító
78320
(8)+366+(2)p. Dedikált példány.
Aranyozott gerincű, korabeli vászonkötésben. Szüry: 64.