Akantisz Viktor -- Rozsnyai Károly
A sakkjáték legujabb nagy kézikönyve. Ötödik kiadás.
Bp Rozsnyay67. árverés / 13.
Kikiáltási ár: 3 000 Ft Leütési ár: 10 000 FtAzonosító
63561
VIII+360p.
Festett, aranyozott, kiadói vászonkötésben.