Almanach a kolozsvári Unitárius Főgimnázium "Kriza Önképzőkörének" 1927-28. évéről
1928 Cluj-Kolozsvár Corvin-ny75. árverés / 10.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft Leütési ár: 4 000 FtAzonosító
66964
72+(1)p.+2t. (Kahlfürst Tibor színes linometszetei) Számozott (48./50), a szerzők által aláírt és a színes, linometszetű borító tervezője, Péterfy László által Császár Elemérnek dedikált példány.
Aranyozott, kiadói vászonkötésben. Az eredeti borító bekötve.