Almási Tihamér
A mit a szerek meg nem gyógyítanak. (Rajz, az élet után.)
1861 Pest Herz64. árverés / 7.
Kikiáltási ár: 800 Ft Leütési ár: 800 FtAzonosító
62492
1t.+(6)+179+(9)p. Jankó János rajzaival.
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. Erősen viseltes példány.