Ambrozovics Meszlényi Ilona
Tündérmesék a való életből
1896 Bp. Athenaeum73. árverés / 10.
Kikiáltási ár: 3 000 Ft Leütési ár: 3 000 FtAzonosító
66879
367p.+6t.
Festett, aranyozott, kiadói vászonkötésben.