(Ambrózy György)
Keletről jöttünk. Steppe-lovas népek és a Kárpát-medence.
1950 Bp. (Államosított Fórum ny.)116. árverés / 10.
79598
(2)+81p. Szövegközti fényképekkel és színes térképekkel.
Részben kifakult, aranyozott, kiadói félvászon-kötésben.