(Ambrózy György)
Keletről jöttünk. Steppe-lovas népek és a Kárpát-medence.
1950 Bp. (Államosított Fórum ny.)136. árverés / 9.
Kikiáltási ár: 3 000 Ft Leütési ár: 3 000 FtAzonosító
93657
Gilt, original half cloth.
(2)+81p. Szövegközti fényképekkel és színes térképekkel.
Aranyozott, kiadói félvászon-kötésben.