Angyal Dávid
Késmárki Thököly Imre 1657-1705. I-II. rész.
Bp. Méhner Vilmos60. árverés / 5.
68688
(6)+290p.+21t. (3 kétoldalas és 1 színes)+1 mell. (kihajt. hasonmás)+(4)+292p.+15t. (4 kétoldalas)
Korabeli, díszesen aranyozott félbőr-kötésben.