Ányos Pál
1798 Bétsben, özv. Alberti Ignátzné betűjivel XX+(2)+260p. Első kiadás. (Magyar Minerva. Első kötet.) Enyhén kopottas, aranyozott gerincű, későbbi félbőr-kötésben. Az eredeti borító bekötve.
135. árverés / 1.
Kikiáltási ár: 20 000 Ft
Leütési ár: 28 000 Ft
---' munkáji
angol szoveg
Later half leather. Spine slightly worn. Original cover bound inside.
A Magyar Minervát Batsányi indította útjára gróf Festetics György támogatásával. A mű előszava is az ő nevéhez fűződik.