Apostol Bertalan
Pacsirta dal. Költemények.
1902 Miskolcz Szelényi és Társa156. árverés / 10.
Kikiáltási ár: 3 000 FtAzonosító
101621
"Szeretett hitvesemnek, igaz szeretetem jeléül Szirma, 1902 junius 21. Apostol Bertalan."
A kötetbe helyezve:
A szerző (szirmai református lelkész) síremlékének terve.
Worn, gilt, original cloth.
172+(2)p. A címlapon ajánló sorokkal:
Erősen kopottas, aranyozott, kiadói vászonkötésben.