Apponyi Albert, gróf
--- beszédei. I-II. kötet.
1896 Bp. Singer és Wolfner70. árverés / 8.
Kikiáltási ár: 6 000 Ft Leütési ár: 16 000 FtAzonosító
62652
XI+738+(1)p.; (4)+762+(2)p.+1 kihajt. mell. (hasonmás)
Aranyozott gerincű, plakettel díszített, kiadói vászonkötésben. Festett lapszélekkel.