Apponyi Henrik, gróf
Úti- és vadásznaplóm Indiából és a Himalayából. 1930.
1931 Bp. Dr. Vajna Gy. és Társa154. árverés / 455.
Kikiáltási ár: 5 000 FtAzonosító
100071
Original cloth, spine gilt. Uncut.
400p. Lapszámozáson belül számos egészoldalas táblával.
Aranyozott gerincű, kiadói vászonkötésben. Körülvágatlan példány.