Apuleius
The Golden Ass by ---. Translated by Jack Lindsay. Illustrated by Percival Goodman.
1932 New York The Limited Editions Club118. árverés / 49.
80118
(2)+XIII+(4)+392+(2)p. Egészoldalas és szövegközti rajzokkal. Számozott (528./1500), az illusztrátor által aláírt példány.
Enyhén kopottas, aranyozott gerincű, kiadói bőrkötésben, eredeti papírtokban. Felül aranymetszéssel díszítve.